Hiphoplife.PRO

Yazdır

2005 yılında yayın hayatına başlayan Hiphoplife yıllardır sizlere sayısız ismi tanıttı. Bu işin içinde olan isimlerin kendilerini Hiphop takipçilerine duyurup, bu isimlere kendilerini ifade etme imkanı vererek kendi kitlelerini yaratmalarında pay sahibi oldu. Değişen dünyada, değişen müzik piyasasına ayak uydurmak için bildiğiniz üzere bir takım adımlar attık ve Hiphoplife olarak "Organize Oluyoruz" albüm serisinin yapımcılığını üstlenen Türkiye'nin en büyük müzik şirketlerinden Pasaj Müzik ile anlaşmaya vardık.

DAHA ÖNCE ÇALIŞMALARIYLA SİTEMİZDE YER ALAN müzisyenler, bu günden itibaren Hiphoplife.PRO imzası altında dijital olarak yayınlamaya karar verdiği her çalışmada (Single, EP, LP vs.), Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından belirlenen yasalar çerçevesinde, serbest yayınladığı her parçadan telif hakkı elde edebilecek.

Yayınlatmak istediğiniz çalışmalar varsa, kendiniz ve çalışmanız hakkında Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız adresine mail atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.